Close

septembris 24, 2012

Linku publicēšana ar attēliem draugiem.lv “runā” sadaļā

Pirms kāda laika draugiem.lv uzlaboja savu “runā” straumi, ļaujot publicēt linkus tā, lai tie netērētu paša “runā” ierakstu zīmju skaitu, kurā ierakstīt aprakstu, komentāru vai kā citādi izpausties.

Šobrīd “runā” ieraksta garums var būt līdz 199 zīmēm garš, bet, ja ir links, tad (vismaz man tā izdevās gatavojot šo ierakstu) ir vieta 200 zīmēm. Piezīme: “runā” ieraksta pavadošo tekstu iesaku rakstīt ar roku, nevis iekopēt, jo, gatavojot šo ierakstu un kopējot iekšā gatavus tekstus, links parādījās vēlreiz ieraksta beigās, bet, mēģinot dublikātu nodzēst, pazuda arī pārveidotais links (skatīt attēla augšdaļā)

Interesantāk kļūst, kad pie šī paša ieraksta pievieno attēlu, ko es iesaku darīt, jo attēli palielina iesaisti un uzrunā vairāk nekā pliki linki un teksti.. Pa lielam viss ir tieši tāpat, bet jāņem vērā, ka pievienojot attēlu, konkrētā bilde tiks pievienota attiecīgās dienas “runā” galerijai, bet linkam pievienotais komentārs būs tās aprakstā – bez linka, kurš ir redzams runā ierakstā.

Tātad, pēc bildes pievienošanas atļautā teksta garums nesamazinās un viss ir tāpat, tikai redzams mazs thumbnail, kad bilde ielādēta:

Publicētā ziņa:

Un, kā jau minēju, bildes aprakstā nav linka:

Tāpēc uzreiz pēc bildes publicēšanas iesaku iekopēt linku bildes aprakstā (izmantojot funkciju “Labot aprakstu”), lai tie, kuri pēc iepazīšanās ar fotoattēlu, vēlēsies iepazīties ar konkrēto resursu, to varētu izdarīt bez došanās atpakaļ uz “runā” (lightbox aizvēršanas). Kā jau zinām, katrs lieks solis atfiltrē kādu procentu lietotāju, tāpēc ir vērts paspert to solīti pretīm lietotājam.

Veiksmi draudzējoties! ;)

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.

Latest posts by Māris Antons (see all)