Close

septembris 25, 2012

Manas 3 iOS 6 mīļākās funkcijas

tumblr_mavm9ohkhL1qc5jid
  • Do Not Disturb – šajā režīmā telefons neskanēs un neslēgs iekšā ekrānu. Tiešām netraucēs. Var uzstādīt izņēmumus, lai konkrēti cilvēki (ģimene, šefs) Tevi vienmēr varētu sasniegt. Tāpat var uzlikt, ka, ja kāds zvana otro reizi 3 minūšu laikā, telefons Tevi par to brīdinās un zvans Tevi sasniegs. Patīkami. Līdz šim tam izmantoju “Airplane mode”
  • Lai atjauninātu aplikācijas, nav nepieciešams ievadīt paroli – šis solis mani kaitināja jau kādu laiku. Gan jau, ka kaut kur dzīvojas tas 1%, kuram tas būtu aktuāli, bet nu šoreiz par šo paldies
  • Var augšupielādēt bildes ar Safari – piemēram, draugiem.lv. Tiesa, flash neiet, tāpēc bildes būs jāpievieno pa vienai, bet tas ir labāk nekā nekas.

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.

Latest posts by Māris Antons (see all)