Close

februāris 16, 2015

Jauna funkcija Facebook lapās – Call-To-Action poga

Screen Shot 2015-02-16 at 16.07.09

Jau dažas nedēļas atpakaļ digitālajās sapulcēs stāstīju par jaunumu Facebook lapām, kurš tajā brīdī līdz mums nebija atnācis – Call-To-Action poga Facebook lapās. Tās paredzētais novietojums blakus Like pogai – ļoti prominents.

Screen Shot 2015-02-16 at 16.07.09 copy

Nospiežot uz šīs pogas, lapas administratoram atveras jauns logs, kurā var piešķirt pogas nosaukumu un ievadīt linku, uz kuru tā vedīs.

Screen Shot 2015-02-16 at 16.07.22

Lapas administrotu rīcībā tiek nodoti šādi “call to action” varianti, kuri lietotājiem tiks iztulkoti uz viņu valodu (atkarībā no tā, kādā valodā lietotājs lieto fb platformu):

  • Book Now
  • Contact Us
  • Use App
  • Play Game
  • Shop Now
  • Sign Up
  • Watch Video

Interneta veikals izvēlēsies “Shop now” vai “Sign up” atkarībā vai vēlas pārdot uzreiz vai tomēr pierakstīt lietotāju meilinglistē, aplikāciju un spēļu izstrādātāji uzreiz varēs aizvest lietotāju uz savu produktu, citiem atkal interesantāk liksies lietotājam parādīt video vai ļaut pieteikties uz pasākumu.

Iesaku izdarīt. Aizņems ne vairāk par 5min un pēc tam par to varēs aizmirst. Digitālā higiēna. Turpat blakus arī varēs redzēt, cik lietotāji nospiež uz šo pogu. Zelta kalnus gan arī nav ko gaidīt. ;)

P.s. Riddle PR gadījumā ieliku “Contact us”, kas aizved uz mūsu vēl nepalaisto lapu, kurā ir mūsu epasta adrese.

Screen Shot 2015-02-16 at 16.24.53

The following two tabs change content below.

Māris Antons

Digitālā mārketinga menedžments at ground floor digital
Digitālās komunikācijas speciālists, ikdienā konsultē uzņēmumus. Pārzina mājaslapu, aplikāciju un programmatūras izstrādi, digitālo reklāmas kampaņu stratēģijas, veidošanu un vadību. Pateicoties plašajai pieredzei palīdz kā ārējais digitālais konsultants vispusīgā uzņēmumu digitālajā attīstībā, kas orientēta uz racionālu un efektīvu izaugsmi.

Latest posts by Māris Antons (see all)