Ja Tev šeit lasītais ir licies interesanti, šķitis atbalstāmi vai noderējis, piedāvāju Tev šo pasākumu atbalstīt ar mazāku vai lielāku ikmēneša ziedojumu Patreon, kura lielākā daļa tiks izmantota svarīgu (liberālu un cilvēcīgu) tēmu aktualizēšanā – tās popularizējot tiešā veidā, aicinot parakstīt manabalss.lv iniciatīvas vai citādi – apmaksājot Facebook (kādreiz arī varbūt vēl kādas) platformas reklāmas izdevumus.

Piemēram, esmu izveidojis Facebook lapu Новости Латвии, kurā ar RSS fīda palīdzību tiek automātiski pārpublicētas ziņas no LSM krievu valodas sadaļas. Mērķis – vairot to krieviski lasošo cilvēku loku, kuri ziņas saņem no sakarīgiem informācijas kanāliem, nevis mūsu valstij klaji naidīgiem medijiem.

Ir arī citas tēmas un lietas, kas man šķiet aktuālas, bet nevaru mūžīgi atļauties sponsorēt no personīgajiem līdzekļiem. Cik tas izmaksā? Eksperimenta sākums (jā, apmaksāts no savas kabatas) aprakstīts bloga ierakstā Sabiedriskie mediji + Facebook = efektīvāka komunikācija ar krievvalodīgajiem.

Tātad, ja esi gatavs šo pasākumu atbalstīt, klikšķini uz šīs pogas:

Become a Patron!