negativespace1-24

Mani pieci centi par jauno STV Pirmā! kanālu

Es esmu totāli par to, ka sievietēm pienākas tādas pašas tiesības un iespējas kā vīriešiem, bet izlasot relīzi un noskatoties kanāla reklāmas rullīti, kurā tiek stāstīts, ka:

Vienīgā televīzija, kas radīta tieši Tev! Tev, sapņotājai un pasaules izzinātājai, Tev, mīlošai sievai, mammai un uzticamai draudzenei, Tev, aizrautīgai ballīšu dīvai un gudrai sarunu biedrenei, Tev, īstai sievietei, tik skaistai Tavā dažādībā [te beidzas mērķauditorijas apraksts],

rodas jautājums – kur paliek tās sievietes, kuras ir biznesā, politikā un citur? Man kaut kā liekas, ka ir nepieciešams runāt par sievietēm, kuras savās dzīvēs sasniedz lietas arī strādājot – pirmkārt, lai pateiktu viņām paldies par to un izteiktu atzinību, otrkārt, lai rādītu piemēru citām sievietēm, vīriešiem un arī jaunākām paaudzēm.

Daudziem taču aug meitas – es uzskatu, ka būtu forši, ja meitenes, kuras vēl tikai plāno savu dzīvi, redzētu, ka sievietes var kaut ko vairāk par sarunām par sieviešu dzīves smalkumiem. Un pie mums taču ir riktīgi daudz tādu piemēru (varu iedot kontaktus), jo dažādu iemeslu dēļ mūsu sievietes ir ļoti spēcīgas – kas gan neliedz tāpat ik pa laikam panēsāt viņas uz rokām. :)

Ceru, ka šis ir tikai mans pirmais subjektīvais iespaids un kanāla nākotnes plānos ir paredzēti arī nopietnāki (tas nenozīmē – garlaicīgāki) segmenti. Un varbūt, ka pirmo reklāmas materiālu saturā šie virzieni vienkārši nav pieminēti.

Sveicieni!

***