IMG_3944

Retrospekts

 

Jo es gribu parunāt par dažām lietām.

Jaungada apņemšanās

Man nav īstas jaungada apņemšanās. Tas ir, man ir apņemšanās, vēlmes un mērķi, bet sakars ar jauno gadu tam mazs. Tā viņš vienkārši iekritis šajā laikā.

  • Nomainīt kolu uz ūdeni. Ne kā Jēzus, bet domu sapratāt. Man vairs neder uzvalka krekli. Tas ir ļoti skumji. Es sen nebiju pārbaudījis, bet vakardien pamēģināju. Jo īpaši, jo man ļoti patīk krekli un šlipses. (man tuvojas dzimene, BTW)
  • Vairāk gatavot mājās. Jums jau patīk tie mani Facebook apdeiti, kuros čīkstu par kārtējo piededzināto maltīti. Es zinu, jo jūs nospiedāt “Like”
  • Agrāk iet gulēt un agrāk celties. Šis ir aizgājis ļoti nepareizā virzienā.
  • Vairāk lasīt. Tagad man ir Kindle, kuru man uzdāvināja Rihards, tagad es tik lasīšu. Uz vella paraušanu.
  • Vairāk teikt jā lietām, kuras man ir jaunas. Sajutos baigi konservatīvs. Protams, visam ir robežas. Intīmu nepiedāvāt.
  • Vairāk fočēt meitenes. Jo man tagad ir diezgan sweet fotoblogs, kuru man palīdzēja salikt Mārtiņš.
  • Mazāk justies vainīgam par to, ka manā telefonā ir vairāk pašiņu nekā Džeimsam Franko. Lielākā daļa no Jums ar mani tāpat draudzējas tikai dēļ mana izskata, tāpēc nevajag, ja? Pašiņš ir ļoti normāla lieta un es viņus izmantoju ilustrācijām. Smaidiņi ir kaut kāds 2009. gads.
  • Atrast skriešanas kurpes. Es labāk nemaz neteikšu, kad pēdējo reizi biju skriet.
  • Vairāk rakstīt blogā. Vienu brīdi biju sasparojies, bet tad atkal izlaidos. Man taču īstenībā patīk rakstīt. Jo ir kruti, ja kādam patīk lasīt.

Viss. Vienai dienai pietiks.

Eiro

Jā, man ir viedoklis arī par to. Man nepatīk. Es nesaprotu. Vakardien Omas briljantos es bārmenei devu normālu naudu, bet viņa man atpakaļ kaut kādas pogas. Vienā brīdī man beidzās normālā nauda un tad bija jāsaprot, cik man ir naudas. Es tā arī nesapratu. Es arī tagad nesaprotu, cik man ir naudas. Man ir nelāgas aizdomas, ka ļoti maz.

Viens čalis

Man reāli besī viens čalis. Viņš man neko sliktu nav izdarījis un nezinu arī vai viņš vispār dara sliktas lietas, bet vienreiz viņš man pateica pretī par vienu lietu, kurā taisnība bija man. Kopš tās reizes es viņu neieredzu. Labi, ka es viņu esmu saticis tikai vienu reizi mūžā (tas nenotika toreiz, tas notika pirms tam internetā) un knapi zinu kā viņu sauc. Es viņam jaunajā gadā novēlu saprast, kurš te ir saimnieks.

Tiešām?

Jā, man tiešām iet labi, beidziet pārprasīt. ;)

*Titulbildē es esmu pēļos Tallinā, šo pašiņu es sūtīju vienai dāmai, kura tajā brīdī bija darbā – es biju tikko ievācies viesnīcas numuriņā

***